پیشواز عید

upr7wj34دیروز که برای خریدن سفره هفت سین به خیابون رفتم تا برای عید امسال وسایل سفره هفت سین رو بخرم آخه به دلیل مشقله کاری که دارم زیاد وقت نمی کنم خودم دست به کار بشم .خه هم من حضور سبزه تو خونه رو دوست دارم هم چیدنشو  ولی که ای کاش بیرون نمی رفتم با این همه ترافیک ٬همه مردم در جنب و جوش بودند کاشکی که همیشه همینطوری بود  حس خوبی بود که همه مردم رو بهاری می دیدم چون همه باهم منتظر آمدن بهار بودیم فکر کنم که هیچ کس سردی و سرما رو دوست نداره مثل اینکه همه ما از جنس خورشیدیم  از گرما و نور متولد شده ایم و عاشق گرما و گرما بخشیدن هستیم و همیشه پایان قصه های کودکانه همه چیز به بهار ختم میشه به سبزی و خرمی نه به ………………..

خلاصه این افکار بودم که دیدم وسط وسط تراکفیکم و چند ساعتی رو مهمون ترافیکهای شهرمون شدم  تا موفق بشم وسایل سفره هفت سین رو بخرم من همیشه  سر خریدن سبزه هرساله مشکل دارم چون اینقدر مدل های مختلف سبزه تو بازار هست که آدم دوست داره از همشون داشته باشه . به هر حال از اونجایی که من عاشق سبزه عدس هستم یکی خریدم و با بقیه وسایل های سفره هفت سین برگشتم خونه و با شور و شوق تمام رو میز پذیرایی خونمون پیدم احساس خوبی به من دست داد مخصوصا ماهی رنگی که با شادابی تمام اینور و اونور می رفت و اتگار منتظر بود تا عید برسه ….

——————— الهی آمین ——————————-
خدایا کاشکی که همه کارهامون به اندازه معطلی  خریدن سفره هفت سین بود

خدایا همیشه روزگارمون رو سبز و خرم کن و به زندگیمون سبزی و سر مستی بده

———————– پند ———————————-
هفت سین

صداقت صمیمیت صفا صلح سلامتی سادگی سبزی زندگی رو مهمون دلها و زندگیمون کن وایکاش خداهم مثل زمینش دل خودشم خونه تکونی کنه …………….

نویسنده : زهرا

درباره نویسنده

مدیریت سایت

حرف خاصی نیست. آدمی هستم مثل کرور کرور آدم دیگر. با همان دغدغه ها و نگرانی ها، آشفتگی ها و اندوه ها، لبخندها و امیدواری های گاه و بی گاه. در هوای تاریک همین شهر درندشت نفس می کشم که هر قدم، خاطره ای روی سنگفرش هایش رقم زده.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بله خیر